اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت روز معلم

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت روز معلم

به گزارش روابط عمومی، مهندس جواد ذاکر مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان در پیامی، فرارسیدن روز معلم را به معلمان، آموزگاران و فعالان عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفت.

متن پیام، به این شرح است:

بسم الله الرحیم الرحیم

۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و فرصتی مغتنم است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ همه شهدای والامقام به ویژه معلم متفکر انقلاب، شهید آیت الله مرتضی مطهری، مراتب سپاس خود را تقدیم انسان‌های بزرگ و والاهمتی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی و سعادت رهنمون می‌سازند.

شهید مطهری الگویی تمام عیار برای جامعه بزرگ معلمان بوده و سالروز شهادت این استاد برجسته نظام مقدس جمهوری اسلامی و نامگذاری این روز به نام معلم، زمینه‌ای برای ارج نهادن به زحمات این عزیزان در عرصه تعلیم و تربیت و انسان سازی است.

بی‌شک اعتلای فرهنگ و اندیشه جامعه و ساختن تمدن نوین ایرانی با الگوی اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمانی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.

اینجانب فرارسیدن روز و هفته بزرگداشت مقام معلم را به فرهنگیان و معلمان پر تلاش و دلسوز استان یزد تبریک عرض نموده و برخود واجب می‌دانم به مصداق حدیث شریف "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" و به افتخار جایگاه رفیع معلمی مراتب سپاس، تقدیر و تشکر خویش را از کلیه فرهنگیان و همه مسئولین و عزیزانی که در این عرصه مهم و حیاتی ما را مدد می‌رسانند به عمل آورم.

جواد ذاکر

مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

گالری تصاویر

  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت روز معلم
A+ A. A-