اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

عزم جدی دولت برای تحقق 100 درصدی مصوبات سفر

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - عزم جدی دولت برای تحقق 100 درصدی مصوبات سفر

به گزارش روابط عمومی، مهندس جواد ذاکر مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد در حاشیه جلسه بررسی مصوبات سفر ریاست محترم جمهور عنوان نمود: نشست بررسی میزان پیشرفت و مسائل و مشکلات مربوط به پروژه های مصوب سفر رئیس جمهور به استان یزد به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور و با حضور استاندار یزد، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و سایر مدیران دستگاه هایی اجرایی استان برگزار شد.

مهندس ذاکر در خصوص پروژه های مصوب اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و روند اجرای این پروژه ها گفت : 9 ردیف طرح برای این اداره کل مصوب گردیده که تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی شامل 10 پروژه در سال 1400 تخصیص اعتبار دارد و پیمانکاران آنان مشخص و عملیات اجرایی آن شروع شده است.

مهندس ذاکر ادامه داد : تکمیل پروژه های خیری،تکمیل کلینیک فرهنگیان،تکمیل مجتمع آموزشی شهید سلیمانی و تامین تجهیزات آموزشی از دیگر مصوبات سفر میباشد که در سال 1401 اجرایی خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با ابراز امیدواری جهت تکمیل این پروژه ها طی دوسال آینده افزود : بنیاد برکت،وزارت نفت و کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز تعهداتی در خصوص تامین اعتبار و تجهیزات آموزشی در سفر ریاست جمهور به عهده دارند که با انجام آن تعهدات در تکمیل پروژه ها تسریع میگردد.

گالری تصاویر

  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - عزم جدی دولت برای تحقق 100 درصدی مصوبات سفر
A+ A. A-