اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

کاروان ورزشی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد با کسب آقای گلی در فوتسال، دو نشان برنز و یک مقام چهارم به حضور خود در اولین جشنواره ورزشی کارکنان نوسازی مدارس کشور خاتمه داد.

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - کاروان ورزشی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد با کسب آقای گلی در فوتسال، دو نشان برنز و یک مقام چهارم به حضور خود در اولین جشنواره ورزشی کارکنان نوسازی مدارس کشور خاتمه داد.

بنابرگزارش روابط عمومی، دکتر علی رضائیان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد گفت:در اولین دوره از مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس کشور یادبود سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در دیار کریمان شهر کرمان برگزار شده بود در سه رشته فوتسال، تنیس روی میز بانوان و شرنج بانوان شرکت نموده بود.

وی افزود:بعد از کسب قهرمانی این سه رشته در مسابقات منطقه 4 کشور جهت شرکت در مسابقات کشوری در شهر کرمان حاضر شده و در پایان موفق شدند با کسب مقام سوم و نشان برنز در فوتسال، در شطرنج بانوان نیز مقام سوم و نشان برنز و در رشته تنیس روی میز بانوان مقام چهارم را کسب نمایند.

دکتر رضائیان ادامه داد : همچنین در رقابت های فوتسال امین تیموری از اعضای تیم فوتسال موفق شد به مقام آقای گلی در این مسابقات دست یابد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : کسب این موفقیت ها که برای اولین بار برای اداره کل نوسازی مدارس استان یزد به دست آمده است را به مدیریت اداره کل و اعضای کاروان ورزشی تبریک گفته و آرزوی موفقیت می نمایم.

گالری تصاویر

  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - کاروان ورزشی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد با کسب آقای گلی در فوتسال، دو نشان برنز و یک مقام چهارم به حضور خود در اولین جشنواره ورزشی کارکنان نوسازی مدارس کشور خاتمه داد.
A+ A. A-