اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد مهندس ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

اکنون که در آستانه ماه مهر و رویش شکوفه های علم و دانش و درخت دانایی و مهربانی قرار گرفته ایم، بی صبرانه و با شور فراوان منتظر هلهله شادی آینده سازان عزیزمان در کوچه ها و خیابان ها و صدای پرطنین و شوق آفرین زنگ مدرسه هستیم.

در حالی به استقبال پاییز رنگ رنگ و بهار تعلیم و تربیت می رویم که دل مان آکنده از شور و شعور حسینی است و در قلب مان یاد رزمندگانی است که شنیدن نام آنها، واژگان غیرت و ایثار را در ذهن متبادر می سازد.

با وجودی مالامال از عشق حسینی و مفتخر به هویت ایران اسلامی، سال تحصیلی 1400- 1399را آغاز خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا در سال رونق تولید و مطابق با آرمان های گام دوم انقلاب، آموزش و پرورش را هر چه بیشتر در تحقق اهداف متعالی سند تحول بنیادین به پیش ببریم.

باور داریم که فرزندان این مرز و بوم را باید در مدرسه زندگی، مسلح به سلاحِ «علم توأم با اخلاق» و «مهارت» نماییم تا نتیجه آن باور به توانایی ها و شکوفایی استعدادها گردد. آموزش و پرورش استان گلستان در سال تحصیلی جدید سه سیاست: برنامه ریزی منسجم، نیروی انسانی متعهد و آموزش و پرورش پویا را دنبال کرده و تمام همت و تلاش خود را برای تحقق اهداف والای نظام تعلیم و تربیت به کار خواهد بست.

اینجانب فرا رسیدن ماه مهر، ماه رویش مجدد دانه ی دانایی و توانایی را به همه فرهنگیان و دانش آموزان عزیز یزد تبریک و شادباش گفته و توفیق روز افزون همه خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین آینده سازان این خاک پر گهر را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و برنامه‌های دولت تدبیر و امید از خداوند متعال خواستارم.

 

جواد ذاکر

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

A+ A. A-