اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد بمناسبت روز معلم

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - پیام تبریک مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد بمناسبت روز معلم

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد، در متن کامل پیام "جواد ذاکر" چنین آمده است :

 

بسمه تعالی

بزرگترین برنامه پیامبران الهی، دعوت انسان به نور و رستگاری در سایه بندگی خداوند متعال بوده است. بی شک،آموزگاران نیز برای دعوت به خدا و تربیت مردم برای حرکت در مسیر کمال ، شایسته ترین افراد هستند . معلمان در مسیر علم آموزی و انسان سازی به تاسی از رفتار و منش پیامبران الهی می سوزند تا جهانی بر مدار ایمان بسازند. این مجاهدت ها در سایه تربیت الهی و آموزه های ایمانی همواره چراغ راه بوده و آزادگی و آرامش را برای انسان به ارمغان آورده است .

شوکت، حشمت، عظمت و قدرت ایران اسلامی منبعث از تلاش های معلمانی است که شمع وجود گرانقدر خویش را برای تربیت فرزندان ایران زمین نثار می نمایند. نام معلم، ماندگار ترین واژه ای ست که برای همیشه با دیروز و امروز و فردای اهل خرد و اندیشه همراه است. و چه زیبا رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)می فرمایند " شما معلمان و مربیان هستید که فردا را می سازید و دانش آموزانی که در اختیار دستگاه فرهنگی کشور قرار دارند، عزیزترین و سرشارترین سرمایه و ذخیره آینده این ملتند"

گرامی می داریم یاد و خاطره بزرگ معلم انقلاب اسلامی ، استاد شهید مرتضی مطهری و فرصت را مغتنم شمرده تا گل سپاس را تقدیم به معلمان و اساتیدی نماییم که نقش ایمان را بر لوح جان و ضمیر های پاک حک می کنند و ندای فطرت را به گوش همه می رسانند. اینجانب سپاس خویش را به محضر همه اساتید و معلمان که فرزندان این مرز و بوم وامدارشان هستند ابراز داشته و تلاش های بی شائبه تلاشگران عرصه علم و مجاهدان صحنه عمل را ارج  نهاده و توفیقات روز افزون همگان را در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تحت رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری (دامه برکاته ) از پیشگاه حضرت سبحان مسألت می نمایم.

 

جواد ذاکر

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

A+ A. A-