اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

پيام تسليت مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت درگذشت خیر مدرسه ساز شادروان حاج حسن ابويى مهريزى

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - پيام تسليت مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت درگذشت خیر مدرسه ساز شادروان حاج حسن ابويى مهريزى

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

میهن اسلامی ما همواره شاهد ایثار و فداکاری های مردان و زنان مومن و وارسته است، که با بذل جان و مال خود در امر مقدس مدرسه سازی در تلاش مستمرند و نامشان در عرصه تعلیم و تربیت کشور همچون ستارگان می درخشد .

فقدان انسانی مومن و وارسته همچون مرحوم حاج حسن ابويى مهريزى که در عمر شریف خود بدون هیچ چشم داشتی درخدمتگزاری به فرزندان این مرزو بوم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند و بناهای ماندگاری که بنیان نهاده اند محلی برای علم آموزی و کسب دانش و معرفت نسل آینده ساز کشور است .

 ضمن همدردی و عرض تسلیت به بازماندگان این عزیز وارسته و جامعه ، به یقین دعای دانش آموزانی که در مدرسه آن نیکوکار بزرگ و در سایه خدمات ارزنده ایشان در عرصه تعلیم و تربیت ،علم آموخته اند توشه آخرت آن بزرگوار خواهد بود  و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر و سلامت را مسألت دارم.

 

جواد ذاکر

 

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

گالری تصاویر

  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - پيام تسليت مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد به مناسبت درگذشت خیر مدرسه ساز شادروان حاج حسن ابويى مهريزى
A+ A. A-