اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

مدیرکل نوسازی مدارس استان در گفتگوی تلفنی با رادیو یزد

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - مدیرکل نوسازی مدارس استان در گفتگوی تلفنی با رادیو یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس یزد جواد ذاکر مدیر کل نوسازی استان در گفت و گوی تلفنی با رادیو یزد عنوان نمود: همان گونه که استان یزد در بحث شاخص های مختلف آموزش وپرورش در کشور خوب می درخشد و در رتبه های خوبی قرار دارد، در بحث جلب کمکهای خیرین هم ما از استان های پیشتاز هستیم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان بیان داشت : هم اکنون بالغ بر 80 پروژه خیری  مشارکتی در اقصی نقاط استان در حال اجراست که بخشی از آن توسط خیرین بزرگوار در حال ساخت و بخشی  دیگر توسط اداره کل نوسازی مدارس در حال تکمیل می باشد.

ذاکر در ادامه گفت: با اجرای طرح آجر به آجر امکان مشارکت خیرین  در بحث احداث فضاهای آموزشی بیشتر خواهد شد و خیرین محترم میتوانند با اندک آورده ای در ساخت مدارس به ما کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه این طرح دارای خلاقیت‌های زیادی است، افزود: طرح "آجر به آجر" بر پایه تکریم خیرین بنا شده و اجرای آن باعث تحول و ایجاد انگیزه در خیرین خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان با اشاره به نام‌گذاری "روز ملی تکریم خیرین" در تقویم رسمی کشور، اظهارداشت: نام‌گذاری پانزدهم ماه مبارک رمضان، روز ولادت کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) به عنوان روز ملی تکریم خیرین اتقاق مبارکی بود که در راستای تکریم و تجلیل این انسانهای بزرگ انجام گرفت.

A+ A. A-