اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد

دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد در دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان مطرح شد:

 

 با حمايت صدا و سیمای استان امر مدرسه سازى از رونق بيشترى برخوردار خواهد شد

 

در آستانه ولادت امام حسن مجتبی (ع) و "روز ملی تکریم خیرین" ، مدیرکل نوسازی مدارس به همراه معاونین  با مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد دیدار و گفتگو کردند.

 

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در اين دیداربا ارائه گزارشى از روند فعاليت هاى اداره كل نوسازي ،‌ توسعه و تجهیز مدارس استان  با اشاره به نقش صدا وسیما در ترويج فرهنگ مقدس مدرسه سازى و هدايت خيرين در اين راه خيرماندگار اظهار داشت: اعتقاد ما ومجمع خيرين مدرسه ساز استان اين است كه با حمايت صدا وسیمای استان  امر مدرسه سازى از رونق بيشترى برخوردار خواهد شد.

 

جواد ذاکر با مثبت ارزیابی کردن نقش صدا و سیما در اطلاع رسانی جشنواره های خیرین مدرسه ساز گفت: در برگزاری جشنواره‌های قبلی خیرین مدرسه‌ساز جایگاه اثرگذار صدا و سیما در زمینه اطلاع‌رسانی، فرهنگ سازی و پوشش این جشنواره‌ها بسیار تأثیر‌گذار بوده است و تشویق ، ترغیب خیرین و ایجاد تحرک بیشتر مردم و مسئولان برای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی جز با همراهی و مساعدت رسانه ملی امکان پذیر نیست.

 

در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد بیان داشت : نهادینه کردن فرهنگ خیری و مدرسه سازی یک گام اساسی در جهت رونق و گسترش این امر مهم می باشد و مجموعه نوسازی مدارس در این بین توفیق زیادی داشته که بیانگر تلاش مضاعف آنان بوده است .

 

 

دکتر پهلوانیان  با بیان اینکه فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما توجه ویژه ای به تعلیم و تربیت و انجام کارهای خیری و عزم نیکوکاران در ساخت مدارس در مناطق محروم داشته عنوان کرد: امیدواریم با نهادینه شدن این امر مقدس و تلاش و همکاری مضاعف مسئولین امر بزودی مشکلات دانش آموزان مرتفع و جشن عدم نیاز به ساخت و ساز مدارس را در تمامی نقاط استان داشته باشیم.

 

مدیرکل صداو سیما با اشاره به تعهد رسانه ملی برای انعکاس امور خیر و نیکوکارانه در نظام اسلامی گفت : باید با همدلی و فرهنگ سازی انجام کارهای خیرگونه ، برای رفع کمبودها و مشکلات پیش رو قدم برداریم و از این که بستری فراهم شده تا رسانه ملی استان بتواند نقش خود را در مقوله ترویج کار خیر ایفا کند بسیار خوشحال و خرسندیم .

وی آمادگی صدا و سیمای مرکز استان را در خصوص اطلاع رسانی مناسب از فعالیت های خیرین مدرسه ساز و مشکلات فضاهای آموزشی ، همچنین پوشش مناسب خبری و برنامه ای خیرین مدرسه ساز استان یزد اعلام داشت.

گالری تصاویر

  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان
  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با مدیر کل صدا و سیمای مرکز استان
A+ A. A-