اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد
با حضور استاندار یزد و در سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد

آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت 14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد

اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت  14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد در آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت  14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد ضمن تقدیر از تلاش‌های سازمان نوسازی مدارس کشور و دکتر رخشانی مهر که نقش بسزایی در توسعه فضاهای آموزشی کشور به ویژه یزد داشته اند، گفت: طرح هرکارخانه، یک مدرسه که سال گذشته با ابتکار خیرین استان یزد آغاز شد،ظرفیت خوبی را در اختیار آموزش و پرورش قرار می دهد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون تقریبا هر هفته یک فضای آموزشی در استان کلنگ زنی شده است تاکید کرد: گرایش خیرین استان یزد به مشارکت در عرصه مدرسه سازی رشد قابل توجهی داشته و همین امر نیز موجب فزایش فعالیت های عمرانی در حوزه ساخت وبازسازی مدارس شده است.

طالبی با بیان اینکه مجموعه های عظیم و هلدینگ‌های صنعتی ظرفیت بسیار خوبی برای مشارکت در مدرسه سازی دارند ، خواستار انعقاد یک تفاهم نامه با صنایع و معادن استان به منظور مشارکت در امر ساخت، توسعه و تجهیز هنرستان‌ها شد.

استاندار یزد به لزوم توجه بیشتر به هنرستان ها اشاره و تصریح کرد عدم وجود نیروی کار ماهر و فنی یک معضل جدی در این استان است که ضرورت دارد و با توسعه و تجهیز هنرستان های فنی و حرفه ای این مساله را حل کنیم.

آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت  14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد با حضور  طالبی استاندار یزد ، رخشانی مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور ، ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس و موحدی فر مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و جمعی از افراد مسئول در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد .

گالری تصاویر

  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت  14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد
  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت  14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد
  • اداره کل نوسازی مدارس استان یزد - آیین امضای تفاهم‌نامه ساخت  14 مدرسه با مشارکت خیرین استان یزد
A+ A. A-